| Breakingthehabittonight a întrebat:

Hei! cum se fac bratarile impletite(ale prieteniei -sau cum le zice). daca se poate sa imi dati toti pasii. raman datoare si dau FuNnDaaaa!

9 răspunsuri:
| SimpleWay a răspuns:

Http://www.friendship-bracelets.net/pattern.php?id=123 Bratara asta e una scurta si mica. Dar pe site-ul acela gasesti orice model vrei si iti arata schema. (Schema trebuie facuta de mai multe ori pentru o bratara mare) Cu multa atentie si putin TALENT o sa reusesti.;) (FuNnDaaaa?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CHeWPmAlAD0
Sunt cele mai usoare bratari ale prieteniei. Daca vrei ceva mai interesant cauta pe canalul fetei respective!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intreba c eu nu stiu asta incerk si eu sa fac