| Ðaÿ a întrebat:

Hei. >:d< Imi spuneti unde as putea vedea episodul cu acel baiat Alex, care are 18 ani si este pasionat de arta, fotografie si design vestimentar din emisiunea 'Copii contra parinti'? happy Care a fost difuzat in data de 9 Octombrie 2009? happy
Pe youtube nu l-am gasit intreg. Decat 2 parti, si acelea luate pe sarite. Iar pe site-ul programului NationalTV nu l-am gasit.
Imi puteti da un link, sau ceva? happy Va rog. puppy dog eyes
Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Elle a răspuns:

@Ðaÿ Eh, npc!winking Ce nu face omu` ca sa primeasca o fundita laughing

| LoveMe a răspuns:

Incearca pe Www.peteava.com

| Ðaÿ explică:

@I am Me iti multumesc foarte mult. big hug Il cautam ca disperatade vreo 3 ore. laughing >big grin

Întrebări recente