| Loly a întrebat:

Hei. Dati`mi si mie un site din ala in care iti alegi un premiu si trebuie sa tot intre prietenii pe link`ul tau ca sa aduni puncte. Iar cand le aduni primesti premiul.Stiti voi de care.Ms! love struck[scuze categoria

3 răspunsuri:
| justme_9740 a răspuns:

Http://koncurs.in/ sper sa iti fie de ajutor :)

| fatalitytpu a răspuns:

E un site Lockerz, da mi se pare ca iti trebuie invitatie...Acolo te uiti la filme si primesti puncte, dai invitatii si primesti puncte si raspunzi la intrebari si primesti puncte! poate pot sa iti dau invitatie! intri pe www.lockerz.com si intai vezi daca poti sa faci singur fara invitatie ( PS : la inceput ai un joculet unde prinzi puncte intr-un cos) BAFTA

Întrebări recente