| SunIsUp4ever a întrebat:

exista un site de genul ca trebuie sa acumulezi puncte si castigi un premiu, daca exista si a-ti castigat si voi dati-mi-l, dau funda.

4 răspunsuri:
| MG4Life a răspuns:

Da, exista, este chiar acesta.

| SunIsUp4ever explică (pentru MG4Life):

MG4Life iti pierzi timpu cu astea, acela e un fals l-am incercat si eu, desigur exista unele site-uri serioase privind lucrurile astea, eu intreb pentru ca cunosc persoane care au castigat dar au uitat site-ul etc, ti-am dat vot da e pierdere de timp.

| MG4Life a răspuns (pentru SunIsUp4ever):

Dupa cum am spus si la ceilalti, speranta moare ultima! Multumesc pentru vot, apreciez foarte mult, din cate am citit am castigat si astept premiul dupa ce 1000 de concurenti au terminat punctele, tot ce pot face e sa sper, si sa sper!

| DutzyX a răspuns:

Exista,dar desigur sunt farse.Deci stai chill