| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva site-uri in care iti alegi un premiu, dupa aia prietenii tai trebuie sa-ti dea clikuri pe un site, si daca ai destule clikuri il castigi?

3 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Stiu un site care este fara pacaleli. O prietena de-a mea a castigat un aparat foto de pe acest site. Iti las si tie site-ul : SPAM/user/sipy23.html
Celelalte site-uri doar promit, dar niciodata nu-ti vor da premiul!
Succes! daca imi spui numele tau de utilizator voi intra si eu sa te votez! pupici :X :*

| Cookie_2399 a răspuns:

Uite aici:
SPAMu.php?user=csonesti
se numeste fripta.com nu stiu cum se face cont dar cred ca o sa te descurci nu e prea greu. Sper ca te-am ajutat :*:* Fundaaa?batting eyelashes

| cypronges a răspuns:

Http://yourgift.in/
sper ca te-am ajutat. funda?