| Turquoiise a întrebat:

Hei.
E cineva vampir de energie (psionic)?
Exista asa ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Sunt acele persoane care, atunci cand stau langa tine sau in grupul acela iti aduc o stare de disconfort.De exemplu am un amic, nu m-a suparat cu nimic, e un om bun dar nu stiu de ce ma simt naspa in prezenta lui.Mereu caut sa plece mai repede, ma suna si nu ii raspund.Intelegi acum ce e un asa zis vampir energetic.O persoana care in prezenta lui, obosesti, te steresezi, etc. Iti suge energia, ca sa zic pe limba vampireasca.happy

| Turquoiise explică (pentru anonim_4396):

Stiu totul despre ei, m-am documentat foarte mult.
Prietenul tau stie ce e?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Turquoiise):

Nu stie, dar nici eu nu stiam pana mi-am dat seama ca nu ma simt bine in prezenta lui.Din una alta am aflat si eu pe internet de aceste persoane. Da-mi un link sa citesc despre ei daca tot spui ca te-ai documentat.in orice caz il las in pace nu-i zic nimic.

| Turquoiise explică (pentru anonim_4396):

Sper ca nu te deranjeaza ca sunt in engleza. Tot de la americani a pornit si chestia asta. In Romania nu se stiu prea multe inca despre vampirii de energie.
http://sphynxcatvp.nocturna.org/vampfaq.html

http://www.sanguinarius.org/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Turquoiise):

Mersi.Nu prea vreau sa ma documentez. Adica si vreau si nu vreau.Ca sa nu ma uit altfel la el, eu sunt o persoana mai...anxioasa.laughing

| Turquoiise explică (pentru anonim_4396):

Oh, pe mine ma pasioneaza de mica chestiile astea. Paranormalul. Tot ce e ciudat.
Si, ar trebui sa ii spui prietenului tau, desi poate nu o sa te creada. Majoritatea prietenilor mei cred, dar... fiecare e altfel.