| DenySse_9735 a întrebat:

Hei! Fac 10 ani si sunt din Timisoara.Nu stiu unde sa imi tin ziua.(In Timisoara). Help!

Răspuns Câştigător
| Theanda a răspuns:

D3nii eu zic sa te uiti pe urmatorul link si sa vezi daca ti-ar place si lui "Puta" i-am tinut ziua acolo "Sper ca stii care Puta nu"?::::http://megazonetimisoara.ro/ asta si inca unu ::::: http://www.youtube.com/watch?v=iqFYVxLp8Kg

7 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Pai daca iti place acolo iti faci acolo daca ai tu un loc mult mai grozav il faci in locul ila grozav! astept o fundita

| CrazyTeenager a răspuns:

La 10 ani ai putea sa iti tii petrecerea cu ocazia zilei tale de nastere, acasa, in mediul familial si cu prietenii apropiati la 10 ani? Ai dorii cumva sa iti tii ziua in club sau la o cafenea / terasa?

| CrazyTeenager a răspuns:

Ok, daca tu te simti mai bine la restaurant, e alegerea ta, sa ai o zi de nastere placuta.

| Vladutz96 a răspuns:

Sfatul meu este sa o faci la McDonalds

| DenySse_9735 explică:

Da, CrazyTeenanger. La restaurant orice de exemplu Moon Parti sau Petito...din astea.

| DenySse_9735 explică:

Da, dar la care?

| ToxicLavynutza a răspuns:

Club