| shawol a întrebat:

Hei. Imi dati si mie niste statusuri pentru facebook? Fundaa love struck

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

M-am saturat sa plang nopti intregi.Sa-ti zic ceva si sa nu intelegi.
M-am saturat sa plang pe umarul cui apuc.Intr-0 zi din viata ta o sa ma duc!

| JojoMuc a răspuns:

Îmi pare rău că mă etichetaţi după o impresie, dacă aţi şti cum sunt într-adevăr, aţi intra în depresie

Fericirea mea are nume si prenume.

Chiar crezi că sunt fericită când aud numai minciuni oh go on?

Parfumul unei femei spune mai multe despre ea decat scrisul ei...