| AsyMe a întrebat:

Cine imi da si mie niste statusuri pentru facebook? in romana daca se poate. FUNDAA! :*

8 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

»" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea… "

»" E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini... "

»" Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

»" Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

»" Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE! "

»" Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

»" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

»" Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur k va schimba un viitor care a fost deja… "

»"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

»" NU mai suferiti de FITZE! "

»" Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

» " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

» " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Și sper că ai înțeles că nu te voi ierta! Poate tu ai uitat, dar eu îmi amintesc că m-ai rănit cândva.

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Şi ce? Crezi că dacă nu mai suntem împreună o să mă omor? Nu, baby. Vreau să îţi vezi prinţesa cu un prinţ încântător.♥

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Sunt persoane care te vor și nu te pot avea și sunt persoane care te au și nu te apreciază.

| samuraiul2007 a răspuns:

Fa-ti rezervare la www.cimintir.ro Profita de o super oferta. La un sicriu cumparat mai primesti inca unul gratis

| Fiziii a răspuns:

Aici cred ca gasesti niste statusuri faine. si eu folosesc tot de aici!
http://www.citatecelebre.net/