| Crissuu a întrebat:

Hei.Imi puteti spune cum castig monede hi5.Am auzit ca poti sa le castigi jucand jocuri. Daca da:Ce jocuri trebuie sa joc?

3 răspunsuri:
| SayCheesexD a răspuns:

Nu poti castiga daca te joci jocuri big grin. Eu am gasit undeva ceva oferte gratis si una a fost cu a vedea un film. L`am vazut si am primit 25 de coins big grin

Deci Nu nu poti castiga coins doar jucand jocuri.

| Crissuu explică:

Si unde pot gasi acele oferte? Unde caut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai unde scrie coins 0...click earn coins si sunt acolo niste oferte... cea mai buna este cea de la survey dar dureaza mai mult. funda?