| Perfectshoter a întrebat:

Salut, imi puteti spune daca poti sa castigi bani reali jucand PokerStars?

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Sigur ca poti castiga bani daca esti foarte priceput la acel poker holdem texas. Dar este foarte foarte greu acel site este si biggest fraud online si da carte si bani doar apropiatilor siteului si vipurilor. Niste escroci cu diploma dar sansele ca sa castigi sunt extrem de mici la cazino ai 4% sanse acolo ai 1% parerea mea si crede-ma ca am incercat si eu mizeria aia de site pe care acum il urasc. Nu mi-au dat nici o sansa si mai mereu m-a distrus softul lor nu jucatorii. Deci e clar nu am fost lasat sa fac bani. Incearca sa joci pe alt site legal unibet de exemplu are jucatori mai slabi joci cateva freerolluri si mai inveti sa joci si dupa aia joaca in 888 poker nu in jegul pokerstars

| FaraNume1245 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Sunt curios de unde ai scos numerele alea.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Iti spun eu de unde am jucat 4 ani acolo am vazut ce le poate pielea

| FaraNume1245 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Asa, si numerele de unde le-ai scos?

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru FaraNume1245):

4% la cazino e o suma reala peste tot in lume. Atat este scoru sa zic asa e dovedit si recunoscut. pokerstars niste talhari la drumul mare niciodata nu mi-a oferit sansa de a face bani acolo si modurile ciudate in care eram platit la all in ma refer si ce intra dupa flop. Deci e clar 1% sanse sa faci bani si am scos bani din 4 siteuri 888, netbet, full tilt si inca unul asa ca am vazut ce si cum si cat de banditi sunt. nici sa rulez nu ma lasau ma distrugeau mereu rapid asta deupa ce de fiecare data cand bagam cate 50 lei 100 sau 150 in total 400 $ dadea carte o zi doua dupa ce depuneam si dupa potopul. adica te furau pe fata

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Joci pe bani reali. Poti, deci, sa pierzi sau castigi.