| Xx0Elly0XxBby a întrebat:

Hei imi spune si mie cineva ce pot face an tinpul meu liber pe chalculator imi dati si mie niste siteuri tari pe care poti comunica poti pune poze muzica poti juca jocuri si toate cele da anafara de facebook tuiter otnoklasninki si alte site-uri din astea renumite unele chare sa nu le stiu imi spuneti plizzzzzzzzzzzzzzzzz daca au toate chalitatile astea pe chare vi le-am spus va dau medali. ada si sa poti sa asculti muzica si sa-ti faci prieteni pliz imi spuneti

Răspuns Câştigător
| Kissmeagain a răspuns:

Aaaaa? Ai putea sa intri si tu pe iesipeafara.ro? Ajuta mult...iti faci multi prieteni. Serverul lor este pe strada si este plin de persoane dornice sa te cunoasca.