| anonim_4396 a întrebat:

Hei...m-am plictisit! sad n-am ce face, n-am pe cine sa stresez...pretena mea e in club,mai sunt si ofticat pe deaspura.Ce naiba sa fac la ora asta, ca nici nu mi-e somn?

6 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Sper ca te va ajuta raspunsul.
1. Poti invata de pe internet cum sa desenezi, faci origami, bratari, diferite tutoriale de tipul DIY. (do it yourself)
2. Poti citi o carte. Daca nu esti fana cartilor treci peste varianta asta.
3. Te poti juca jocuri pe telefon.
4. Poti sa iti suni prietenii.
5. Poti compune poezii sau cantece, chiar daca nu te pricepi, si vezi ce iti iese!
6. Poti sa chemi prieteni sa va intalniti pe afara.
7. Poti numara pana la un numar mare (de exemplu 10000). Dar daca te plictisesti numarand poti tine nr. la care ai ramas in minte si sa continui data viitoare cand te plictisesti. Funda?

| Melcul a răspuns:

Prietena ta este in club si tu acasa.Pai streseazo pe fosta ta prietena cu niste telefoane vezi ce mai face cum sta cu sanatatea.

| CartoonN a răspuns (pentru Melcul):

Nu,fosta in niciun caz...nu vreau ceva paralel laughing

| Melcul a răspuns (pentru CartoonN):

Nu stiu eu cred ca cel mai bine este sa faci niste clatite.

| laura_7001 a răspuns:

Fa-ti alta pritena, daca tu esti acasa si ea e in club.

| CartoonN a răspuns (pentru laura_7001):

Ce-ai ma? tin la ea, e iesire d-aia cu fetele, nu pot sa ma bag desi i-am zis sa stea cu mine, n-a vrut.Cum sa-mi fac pe alta, nope