| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Pentru cei din Piatra-Neamt, exista un magazin sau ceva de unde pot cumpara o tabla Ouija? Mersi!

3 răspunsuri:
| Lavvvo a răspuns:

Sunt din Bacau si nu am auzit de asa ceva.Iti recomand sa nu incerci sa comunici cu spiritele.winking

| HaXo24 a răspuns:

Ei bine, nu cred.Si eu sunt din Piatra Neamt si am căutat si eu pe o vreme dar nu se găseste eu mi-am luat tin Tg Neamt. Fundă:*

| Gladiatorul0 a răspuns:

Eu sunt din Piatra-Neamt si cred ca nu... daca te-ai duce la Bacau poate ai gasi!