| xmtldo a întrebat:

stie cineva un magazin online sau real de unde pot cumpara o tabla Ouija? am nevoie cat mai urgenta de una si nu stiu daca gasesc in Cluj. va multumesc.

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Alt ciudat.
vrei sa faci spiritism?
tu stii ca odata ce ai o tabla de aia in casa o sa ai numai ghinioane, iti va merge rau, viata ta va fi un cosmar?! stii? crede-ma ca stiu ce vorbesc! Nici sa nu iti treaca prin cap sa cumperi asa ceva!

| Chucky666 a răspuns:

Pe ebay? am raspuns bine? oricum in Romania nu o sa gasesti :-J doar stii cum sunt ramanii superstitiosilaughing

| xmtldo explică:

In primul rand iti multumesc ca nu ma consideri ciudat rolling eyes. pentru ca vreau sa folosesc o tabla Ouija nu ineamna ca sunt si ciudat si DA! vreau sa fac spiritism, sunt la o varsta frageda si cu timpul vreau sa ajung ceva mai sus. eu zic ca norocul si ghinionul si-l face omul din cauza gandirii ilogice sau imature. si nu cred ca persoanele care folosesc asa ceva au vieti de "cosmar" straight face