| atat a întrebat:

Hei salut ma puteti ajuta si pe mine cu profilul meu de hi5 vreau un aspect de prf in care sa am doua poze cu mine sau chiar una singura numai ca as vrea sa fie una intr-o parte ex(dreapta{o poza"}; mijloc{o poza }; stanga o poza? am vazut multe prf de hi5 asa dar nu sh cum sa fac

Răspuns Câştigător
| ada2665 a răspuns:

Dai la modifica aspectul sus sub cautare scrie,, Creeaza un aspect pentru profil'' dai acolo si iti alegi u cum vrei sa fie

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti poze asa cum vrei tu si posteaza-le pe hi5.Simplu.

| atat explică:

Ms