| gaby_6273 a întrebat:

vreau sa imi creez si eu un aspect pentru profilul hi5 dar nu stiu cum sa o fac. de fapt as vrea sa pun o poza cu mine ca ascpect pentru profilul hi5. cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

Intră pe profilul tău și vezi că sub poza de profil scrie "schimbă aspectul paginei/profilului". Apasă acolo. Apoi sus în dreapta scrie cu albastru "Creează un aspect", apasă iar. Apoi trebuie să-i dai neaparat un nume paginei , altfel nu se salvează. Introdu o poză și vezi că lângă ai un pătrățel micuț, apasă pe el să vezi dacă poza merge. Altfel nu se încarcă poza. Apoi poți face tu schimbările pe care le dorești.
După ce termini apasă pe "Save" și se salvează la aspecturi create de tine.
Ca să îl activezi, intră iar pe profilul tău, sub poză - schimbă aspectul - sus stânga "Aspecte create de mine". Acolo găsești aspectul pe care l-ai făcut. Apoi apasă pe "utilizează" .

3 răspunsuri:
| deNisu a răspuns:

Hey. Generatorul ti-ar fi de folos.
www.generatorhi5.com
:*

| gaby_6273 explică:

Vreau ca atunci cand cineva intra si imi vede profilul sa apara in loc de aspectele obisnuitoatre poza cu mine.

| gaby_6273 explică:

Dar nu pre stiu cum se foloseste blushing
oricum merci de ajutor :*