| KilleR14 a întrebat:

Hei...stiti de unde as putea vedea sunetele de la beatbox? adica sa invat.

Răspuns Câştigător
| kRyStY_1411 a răspuns:

De pentru www.trilulilu.ro/com sau www.youtube.com! ori de pe care dacu nu merge google e bun! FUNDAAAAAAAAAAAAA?

4 răspunsuri:
| ღmirunikaღ a răspuns:

Ai vazut cumva la Romania au talent acel copil?
sa stii ca si eu m-am interesat despre asta asa ca inveti dupa youtube nu scrii ca vrei sa inveti la cautare scrii si tu beat box si sunt diferiti oameni un om de la care ai invata este un om mare care canta fara microfon la gura microfonul il are la ureche si asa se vad buzele si poti invata vezi ca barbatul ala e cam gras si se afla la o preselectie mult succes in a invata cum sa caanti beatbox si daca vrei mai multe detalii iintra pe wikipediawinking

| nevermint a răspuns:

Youtube... ca sa canti beatbox trebuie sa ai in vine chestia asta. Inseamna multa practica si multe multa disciplina vocala, ritm,

| JeffHardyNumber1Fan a răspuns:

Uite aici multe rezultate pe youtobe...Si te invata cum sa faci beatbox. Apropo sunt filmulete pentru incepatori de beatbox.Te roog funda pentru ca am mare nevoie!

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Te ajut eu, eu fac beatbox trimite-mi id tau de mess la mesaje si te inv eu sa faci beatbox.