| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Cum pot sa invat sa fac Beatbox?

6 răspunsuri:
| ali_8949 a răspuns:

Sunt de parere ca beatboxul nu il prea inveti, dar sa zicem ca il si inveti! Dar zic ca ori il sti, ori nu il asti!

| CrinaC a răspuns:

Trebuie sa ai talent pentru a face beatbox, nu oricine poate.te poti uita pe youtube.[.zic si euu; d

| DeFaq a răspuns:

Pentru inceput aici http://www.youtube.com/watch?v=Zzl08cy5zVg sa inceti cateva din sunete si dupa http://www.youtube.com/watch?v=8t9_D4j61PA

| ITMonster a răspuns:

Beatbox-ul nu il inveti, el vine pur si simplu din tine. Il vezi pe unu ca face "pum" "pum" incerci si tu. Eu am invatat singur, iar acum fac beatbox good! Bafta!

| CocaCola70 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/FatTonyBBX#g/u
Iti doresc sa devi un beatbox-er bun

| EvylBoy_Bylly_1995 a răspuns:

Prietene, sunt beatboxer de 3 ani si ceva si fratilor (cei care ati dat raspunsuri), nu iti trebuie talent. talentul il dobandesti in timp iar asta o fa-ti prin ambitie si exersand zilnic ..pe asta se bazeaza beatboxul antrenament si voiinta. daca vrei sa te ajut cel putin cu sfaturi asta este facebookul meu Billy Adrian, am o poza cu un mustang la profil cautama si voi incerca sa te ajut asa cum voi putea dar numai daca ai voiinta, daca nu ai, nu am cu ce sa te ajut doar cu un salut mai exerseaza si viata buna in continuare big grin