| anonim_4396 a întrebat:

Hei, stiu ca e stupida intrebarea dar nu ma pot decide unde sa merg in vacanta crying
La Sovata, la mare la Baile Felix sau la munte? crying

Răspuns Câştigător
| mihalacher26 a răspuns:

La munte fiiindca este putin mai racoare e aer curat si ai ce vizita acolo!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La Sovata, la mare, la Baile Felix sau la munte?

E chestie de bani, în primul rând.
Pe litoralul românesc este destul de scump.

| valentino52 a răspuns:

Tu crezi ca baile felix se afla la mare? laughing)

| LollypopMe a răspuns:

La munte este racoare dar este cam plictisitor acolo.La baile felix am fost anul trecut este frumos dar te ia mult drumul si costa mult! La mare este ca la baile felix dar cu transportul nu am probleme!

La sovata nu am fost!

| CrazyName a răspuns:

Incearca sa faci un tur! Incearca sa mergi putin la munte, putin la Sovata si putin la Baile Felix! Stiu ca pare costisitor dar daca iti planuiesti timpul in acest fel incat sa reusesti sa mergi la ce e mai important la munte si la sovata si stai o zi in fiecare destinatie!