| DDN a întrebat:

Hei. Stiu ca pare de necrezut ceea ce o sa spun, dar chiar caut un raspuns.
Azi noapte eram la mine in camera, si parintii mei la ei in camera. Pe hol in casa se auzeau zgomote ca si cand ar tranti cineva ceva pe jos( nu ceva ce s-ar sparge). Ne-am speriat cu totii pentru ca s-a auzit prea tare, iar tata s-a dus sa verifice crezand ca e vreo priza ceva. Nu era. Tot zgomotul ala ciudat se auzea cat eram noi in camerele noastre. Cat a stat tata pe hol sa caute de unde se aude, nu se mai auzea nimic. Apoi cand a intrat in camera lor, iar s-a auzit si mai tare. Mama fiind speriecioasa de fel ca sa zic asa, a inceput sa se roage, si mi-a zis sa dorm la ei in camera pentru ca e prea ciudat.
Apoi tata a stat vreo 20 de minute pe hol asteptand sa se mai auda, dar nu se auzea. Apoi cum a intrat in camera, in secunda urmatoare s-a auzit iar.
Ce credeti ca e?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mama, la ce vant a fost aseara, cel putin in Bucuresti, nu cred ca era nevoie sa cautati explicatii paranormale.

| DanyDav a răspuns:

Fantoma albastra!

| sdws77 a răspuns:

Stati la casa sau la bloc? Daca stati la bloc, ar putea fi zgomote de la vecini. Daca stati la casa, poate aveti porumbei sau pisici in pod care fac zgomot. Daca nu...

FANTOME

| artemidak a răspuns:

Fantome

coæ wtf gen in toată țara o fost vreme nașpa

cel puțin aici a căzut și curentul))

| QElenaBoghiu a răspuns:

Era șobolanii rolling on the floor
Glumesc.

Poate fi ceva paranormal dar poate fi un om care vrea sa fure etc.
Tatăl tău în loc sa asculte cu urechi pe hol rolling on the floor trebuia sa ia ceva în mână pentru autoapărare happy sau sa sune politia.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Data viitoare pui telefonul pe filmare si il lasi pe hol tongue
insa e o coincidenta faptul ca ieri a fost vifor in toata tara?!?
eu am inchis niste geamuri pe care nu le-am inchis toata iarna

| Gabriel2424 a răspuns:

Era de la vreme, din cauza vantului, hai sa fim seriosi, cine sa stea sa faca zgomote seara, nu mai fii asa sperioasa, nu e nimic, fiecare lucru are o explicatie.