| FunkyPunkyRock a întrebat:

O sa va zic ceva si poate o sa ma credeti nebuna straight face dar totul este adevarat:-s
Era pe la sfarsitul lui august, anul trecut, era noapte, nu mai stiu exact ce ora era, cred ca era in jur de ora 22:00.
Eu eram in camera mea si ma uitam la tv iar parintii mei erau in camera lor, si ei se iutau la tv. Eram linistita si eram obisnuita sa stau mai mereu singura si camera, nu-mi era urat, in timp ce ma uitam la tv am auzit ceva ciudat, nu am bagat de seama pentru ca vecinul meu are animale si ma gandeam ca e vreun animal, dar a trecut ceva timp si zgomotul nu se mai oprea, am dat sonorul de la tv mai incet sa vad ce se aude se auzea ca un fel de tipat neintrerupt, o voce groasa, neumana, eram mirata pentru ca eu nu cred in fantome si alte fenomene paranormale...In fine am stat ceva timp si am ascultat vocea aceea, si am incercat sa o ignor, crezand ca e totul in mintea mea, dar totusi o auzeam parca din ce in ce mai tare, m-am dus la parintii mei in camera si i-am zis tatei ca a inceput wrestlinglaughing si i-am zis sa vina sa se uite cu mine. el a zis ca vine peste 10 minute. M-am dus in camera parca mai linistita, dar s auzea acel tipat parca demonic, era enervant, nu mai inceta, geamul meu e spre o parcela si un drum, acolo nu trece nimeni noaptea, am incercat sa ma uit pe geam dar nu l-am deschis, a veenit tata in camera si l-am intrebat daca aude ceva si a zis ca nu, zgomotul incetase, oare ce a fost?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Matele(pisicile)mai fac asa uneori noaptea.Cand se miorlaie unele pe altele, in special motanii, inainte sa se bata.Se aude foarte ciudat, nici nu pare ca e zgomot facut de o pisica.
Nu te mai speria degeaba.

6 răspunsuri:
| Adytzuuu a răspuns:

Cred ca imaginatiaa.tabatting eyelashes

| Qweell a răspuns:

Moartea

| DE3a94 a răspuns:

Te-ai gandit vreodata sa devii scriitoare?smug

| DE3a94 a răspuns:

Te-ai candit vreodata sa devii scriitoare?smug

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Vreun amorez incerca sa-ti cante o serenada dar nu prea i-a iesit din contra a bagat spaima in tine. Pune-ti termopane si nu ai sa mai auzi nimic. Bye!

| RKOxDivaa a răspuns:

Da cum a spus Diana, sigur au fost pisicile thinking poate... nu se stie niciodata! + si eu ma uit la wrestling si sunt tot fatahappy.