| SuSp3cTu a întrebat:

..azi pe 1/18/2012 30-50 min s-au auzit niste zgomote foarte ciudate care se auzeau de in 30 in 30 secunde. poate chiar mai mult.Se auzea ca motorul unui avion dar nu parea asa pentru ca se auzea tare si apoi incet incet nu se mai auzea era foarte ciudat...va rog sa imi dati un raspuns daca stiti sau o idee.Multumesc anticipat si

4 răspunsuri:
| pYv a răspuns:

Te-a pacalit si pe tine tv-ul ca a fost acum 2-3 ore stirea asta ...inteleg ca pare SF si ca iti place dar pune-ti in p.m intrebari daca stim va raspundem daca nu numai puneti toate aburelile de genul astastraight face

| SuSp3cTu explică:

App sunt din Bacau!

| SuSp3cTu explică:

Man pYv nu am auzit nici o stire cand a inceput zgomotu asta ma uitam la Te pui cu blondele pe antena 1 si nu era nici o stire...cand am auzit pur si simplu m-am uitat pe geam si se auzeau zgomote mari si ciudate dar nu vedeam cam nimic in jur deci credeti-ma...acu caut si eu stirea!

| SuSp3cTu explică:

Poftim aici sunt dovezile care s-au auzit si la noi in Romania s-a auzit tot globul pamantesc si in univers...sunt mai multe intrebari si care nu s-au rezolvat...ma rog DUMNEZEU sa fie CU NOI!