| alexalexa123 a întrebat:

Am cautat peste tot dar nu am gasit o poveste de groaza care sa ma sperie cu adevarat.
Credeti ca puteti sa-mi dati voi una? Ms!

1 răspuns:
| Cristiyang a răspuns:

Hai ca iti zic eu care mia ziso bunica mea cand eram mic si acum inca o mai tin minte eu sunt din constanta.

De mult in Buzau era o fata de 18 ani care invata pentru doctorat.A invatat asa de mult, se stresa ff mult si a murit pentru chestia asta. Dupa prietenul ei s-a dus intr-un club noaptea.Ea acolo a venit (era strigoaica) si era imbracata in haina alba.Lui prietenul ei nu i-a venit sa creada. Dupa au dansat ei frumos acolo sau distrat.Cand au plecat acasa sa o duca pe fata acasa.Pe la cantatul cocosului(fantoma trebuia sa plece inapoi in cimitir)Dar ei erau in masina cand au coborat fetei i curgea sange din nas (na mai alexa era fantoma)Baiatul i-a dat batista lui si fata s-a dus intr-un loc intunecos si nu a mai aparut.A doua zi baiatul s-a dus acasa la ea sa o vada.Masa i zicea ca e moarta ca e moarta.Baiatul zicea ca nu ca nu nu ca aseara a dansat.De draci au dezgropat mortul si a vazut-o cu batista baiatului tinuta in mana dreapta. Dupa mama sa si-a dat seama ca e adevarat.
Gta pup :*:* papa