| 123556544544 a întrebat:

Hei TPU am j eu o intrebare urgenta pentru voi am nevoie disperata de un program de modificat videoclipuri stiti voi kuum adica s adaug mai multe pe desfasurarea clipului va rog am nevoie disperata

Răspuns Câştigător
| Barbu_Florinel_1993 a răspuns:

Sony Vegas
Asta e cel mai bun

2 răspunsuri:
| ciotori a răspuns:

Movie Maker

| Starzaker a răspuns:

Videopad este cel mai practic si usor, de asemenea Sony vegas este unul dintre cele mai bune (poate cel mai bun) video editor, insa daca vrei sa inveti repede foloseste videopad este mult mai usor si oricine il poate folosi.(DDH, tequila, creativemonkeyz folosesc Videopad!) Succes.