| DeeaMada a întrebat:

Am nevoie de niste idei/proiecte pentru a aduce bani scolii pentru un laborator de chimie. Astept tot felul de idei. Ce am putea vinde facut de noi, sau ce am putea oferii adolescentilor/adultilor ca sa ii intereseze ceea ce le oferim. TOATE IDEILE POSIBILE. Cel mai bun raspuns va primi funda

2 răspunsuri:
| thezbx a răspuns:

O piesa de teatru. sigur gasesti persoane cu talent in toata scoala! si faceti in sala de sport sau undeva si puneti bilet gen 5-10 lei. dar sa fie in timpul orelor ca altfel nu vine nimeni. sau faceti prajituri si le vindeti in pauza undeva pe un coridor unde circula mai multa lume big grin

| Pitigoi_Madalin_2000 a răspuns:

Poti organiza o serie de concursuri la care trebuie taxasa participi, tobole...