| AndreiGhangsteru123 a întrebat:

Am o intrebare.Cum filmez un videoclip bun(HD)sa fie filmat direct de pe ecran sa se vada bine sa nu se miste camera (cred ca pentru asta trebuie trepied) sa nu iasa videoclipul neclar.

Răspuns Câştigător
| Tops a răspuns:

Pai daca vrei sa te filmezi cum te joci un joc foloseste FRAPS sau Camstudio(google stie mai multe)... daca vrei sa filmezi ceva si sa nu se miste camera... iti poti face un trepied din 3 bete si un surub sau poti pune camera pe ceva drepthappy

0 răspunsuri:
Întrebări recente