| SpigiBb a întrebat:

Buna,o intrebare pentru cei ce se pricep,am scos de curand o piesa bla bla bla si doresc sa fac un videoclip dar am la dispozitie doar o camera de vacanta camera e filmat normala,ca sa iasa un videoclip cat de cat reusti, cum anume trebuie sa filmez ce trebuie sa fac in ce program pot realiza asta? si cum anume sa fac asta? filez un cadru de exemplu de 5-10 secunde si dupa altu in alt loc etc, mai pe in detaliu imi poate spune cineva va rog eu mult!

1 răspuns:
| MrAnderson a răspuns:

Ai nevoie de o camera bunicica, de niste folie reflectorizanta, in caz ca ai nevoie pentru lumina...si locatii faine.