| Daiana23ko a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Spuneti-mi si mie cum se face un videoclip pe calculator pe programul " Slide Story". Aveti 2 optiuni sa-mi spuneti.ori faceti voi un videoclip si pe urma imi trimiteti in comm linkul lui sau imi explicati in scris.
Raspunsul pe care il inteleg cel mai bine si pe baza caruia rausesc sa fac videoclipul primeste funda. Asa ca straduiti-va.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zorab a răspuns:

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraftgiftcode.net

3 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Poti sa folosesti mai bine windows movie maker

| Daiana23ko explică:

Si trebuie sa il descarc daca nu am cont sau pur si simplu imi fac cont si fac videoclipurile?
dar asta are legatura cu vanii sau ce?

| Daiana23ko explică:

Banii scuze