| sasukeand a întrebat:

Ba, am si eu o intrebare foarte importanta! Vreau sa imi spuneti si mie cum imi pot crea cont pe metin2 juice? Am descoperit site-ul dar nu merge linkul de regiter... Site-ul este prv-mt2.ucoz.org, iar linkul de register este 89.122.234.216. Daca reusiti voi va rog sa imi faceti un cont va rog ca metinu e downloadat... Raspunsul bun primeste funda! Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| george_3480 a răspuns:

Iti dau eu un cont. id:bossumt2, pass:george da funda

| Buciuc_Madalin_1989 a răspuns (pentru george_3480):

George poti sa imi faci si mie un cont conctateazama pe Adresa Sukarbaiat89

2 răspunsuri:
| danutz11 a răspuns:

George_3480 imi poti face si mie un cont? contacteaza-ma pe adresa dani. danutz41@yahoo.com