| Saskee a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema la LOL (League of Legends) imi da o chestie "Bug Splat " si imi iese din joc si as vrea sa ma ajutati plzzz

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Din cauză că spamezi, adică scrii prea mult, dai prea multe pinguri, dai clikuri multe când ţi se blochează sau e lag.

| Anduu123 a răspuns:

Eu stiu despre ce vorbestiwinking Mi s-a intamplat si mie. Eu l-am reinstalat si acum nu imi mai apare nimic. Incearca si tu happy Bafta!
P.S. zi-mi si mie username-u tau poate bagam un meci dupa ce iti rezolvi problemawinking

| macelarik a răspuns:

Acea eroare o primesti din cauza ca nu ai instalat corect Adobe Air. Incearca un update ceva

| HiTTL3R a răspuns:

Daca vrei sa rezolvi problema fa un print screen la eraore ca poate uni no recunosc daca no vad.