| qLoveSmileღ a întrebat:

Am trimis o intrebare la TPU Contact, in care cer sa mi se stearga unele intrebari. Credeti ca este posibil sa mi`le stearga?

Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, bineînţeles. Ai răbdare şi vei primi în scurt timp un mesaj de la Cristina (admin), în care te va anunţa, că nu le poate şterge de tot, dar le poate detaşa de contul tău (ceea ce pentru tine e aproape acelaşi lucru). Succes!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Termenul este de maxim 48 de ore!
Pa, pa.

| Eღilia62 a răspuns:

Da,si mie mi-a sters ce i-am cerut.Dar nu ti le sterge de tot, doar nu mai apare ca tu ai postat intrebarea.

| Alexutza6755 a răspuns:

Sigur ti-o va sterge, ca asta este una dintre meseriile administratorilor.