| shippo3313 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa dobor recordul mondial la gaming. Stiu care este timpul, dar nu prea stiu ce trebuie sa fac ca sa ajung in cartea recordurilor. Va rog sa imi raspundeti cat mai repede.

5 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Citez: Prin gaming vreau sa spun cel mai lung timp in care sa stau doar la calculator

laughing

Si care-i cel mai lung timp? eu stiu ca un Rus a stat 3 zile continuu fara sa doarme si fara sa manance, doar in fata calculatorului! bati tu recordul lui? success! laughing

PS: Hai sa fim realisti.

| JaJe a răspuns:

PS: Si eu sunt un gamer inrait, joc chiar si 5 ore pe zi uneori, alteori deloc, alteori mai putin dar sunt realist! asta nu inseamna ca viata mea = calculator.

| MihaiN1 a răspuns:

Buna!

Pentru a ajunge in Guiness Book trebuie sa fii cel mai bun intr-un anumit domeniu.
Ex : cel mai inalt om din lume, cel mai mic om din lume, cel mai bun jucator la un anumit joc, cel mai scund jucator de..., cel mai inalt jucator de... etc.

Funda, te rog?

| shippo3313 explică:

Prin gaming vreau sa spun cel mai lung timp in care sa stau doar la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaming...in ce sens vrei?