| pNc69 a întrebat:

Hey TPU.
Daca vrei sa bati un record mondial la ceva si sa apari in cartea recordurilor ce trebuie sa faci si pe cine trebuie sa aduci?
Cine stie si imi da raspunsul cat mai bun ii dau funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iei contact cu ei: http://www.guinnessworldrecords.com/contact/
Soliciti intrarea printr-un record intr-un domeniu. Platesti cat cer ei (mii de lire sterline) si iti vor spune ce sa faci. Din cate stiu eu trebuie sa inregistrezi recordul in prezenta unui responsabil de la ei si in anumite conditii. O sa-ti spuna ei.