| cristianapopen a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa-mi cumpar Samsung Wave 2 Pro, dar nu il gasesc in Germanos si in Cosmote, ma puteti ajuta va rog? Nu prea am incredere sa il cumpar de pe internet si sa-mi. l livreze ei.

Răspuns Câştigător
| firedeaths a răspuns:

Pai la Vodafone este ca am fost eu il poti lua de la orange.ro
vodafonel.ro care sunt siteuri de incredere :d

| cristianapopen explică (pentru firedeaths):

Eu nu am gasit Pro. :[

3 răspunsuri:
| constin a răspuns:

Ai reusit sa-l cumperi? Daca nu, am unul nou, nefolosit si foarte convenabil

| cristianapopen explică (pentru constin):

Nu l-am gasit, dar in schimb mi-am luat Galaxy S, multumesc oricum pentru ajutor :]