| OchideSmarald94 a întrebat:

As vrea și eu idei de activități pe care sa le fac când ma plictisesc, in afară de ieșit in oraș ca n-am chef deloc...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Citeste, uita-te la film/serial, deseneaza, uita-te la un documentar, fa-i ceva handmade, vorbeste cu vreun prieten/ruda

| Violleta2022 a răspuns:

Citeste orice carte iti pica in mana sau iti place!
Sunt miliarde de carti si nu cred ca-ti ajunge o viata de om sa citesti tot ce s-a publicat si sa te plictisesti!

| Samariteanul a răspuns:

Joaca sah, sau citeste o carte sau joaca-te pe laptop sau invata o limba straina sau vorbeste cu cineva.