| SanziiAndry a întrebat:

Hei, TPU! Aseara am primit o agenda si nu prea stiu ce sa scriu in ea, si nici cum sa incep. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Andreea5775 a răspuns:

Pai, ai putea scrie....am...O poti transforma dintr-o agenda intr-un loc special ca sa zic asa. In ea poti sa scrii tot ce vrei tu.Sa compui, sa iti scrii ideile, gandurile. tot ce vrei tu! O poti face sa fie un loc magic in care doar tu sa poti patrunde. Poti incepe cu desene sau cu mici detalii despre tine! De exemplu: Imi place muzica! Exista multe metode de a transforma o agenda intr-un lucru super de care dor tu sa stii!

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Cum să începi? Păi, scrie-ți numele la începutul agendei. Poți scrie evenimente importante din viața ta, numere de telefon, adrese de email etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu ai de scris nimic nu scrie

| AnonimulOfficial a răspuns:

O poti folosi pe post de jurnal, unde sa iti notezi evenimentele si intamplarile importante din viata ta