| Gina2 a întrebat:

Am primit o agenda, ce sa scriu in ea.Stiu ca e o intrebare cam stupida dar chiar nu am nici o idee.straight face

2 răspunsuri:
| AndradaE a răspuns:

Poti sa il faci jurnal si scrii ce vrei in el. Zile bune, rele, intamplari, orice. happy

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Numere de telefoane, parole la id de mess, facebook, TPU, poti sa ai un calendar unde sa iti scrii cand ai avut menstruatia, orar de la scoala, ce ai de facut, planificari... etc. sper ca te-am ajutat.

dai funda?