| artseeker a întrebat:

Aveti ceva idei antiplictiseala? big grin Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| RaNdY3 a răspuns:

Deci sa incep cu inceputl : Daca te plictisesti in toiul zilei pe caldura poti merge la plaja opti iesii in oras la un suc (ceva pe afara). Daca esti seara okictisita : poti da pe kiss fm cu volumul tare si sa vezi ce iti alunga plictiseala, te poti juca un joc interesant sau sa stai de vorba cu prieteni. Iar daca nu preferi nimic din toate astea iti dau un singur sfat : INCEARCA SA TE DISTREZIIII CU PRIETENII! Funda?big grin

2 răspunsuri:
| agentulagent a răspuns:

Uite iti dau un blog de divertisment. daca iti arunci un pic ochii peste el cred ca v-a trece un pic plictiseala. http://cool.haipa.ro

| Draagos a răspuns:

Iesi afara big grin