| Adinutza_7662 a întrebat:

In vacanta o sa merg la tara si sigur o sa ma plictisesc straight face va rog sa-mi dati idei antiplictiseala big grinms:*

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Pai...plimba-te,citeste,joaca-te la pc...nu stiu.la tara e multa monotonie; mai ales daca pleci in vacanta la tara

fundita?

2 răspunsuri:
| deea12 a răspuns:

Daca iti place sa citesti incearca o carte buna

| al3utzu a răspuns:

Cea mai tare faza e sa-ti iei costumul de baie, sa pui impreuna cu cativa prieteni cateva galeti de apa la soare si sa va balaciti.Sau sa mergi la furat de fructe, sa te plimbi cu bicicleta... funda?