| didi12 a întrebat:

Azi am luat de pe net niste melodii, de pe 3 site-uri diferite(fileshare, filehost si fisierulmeu). Ma rog, nu cred ca asta e prea important.Insa acum nu le mai gasesc in calculator.Eu cand le iau nu imi da sa aleg eu unde sa le salvez.Am intrat in C, la Download, pentru ca acolo mi se salveaza filmele si altele, insa nu sunt acolo.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Poti sa le scrii numele la cautare si le gaseste unde sunt.

3 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Intra in run si dai search, cu numele complet al mel care ai downloadato, de preferat cauta pe C:. Cand o gasesti vezi unde ti se salveaza si ar trebui sa le ai pe toate acolo

| Buii a răspuns:

Vroaim sa zic start nu run laughing

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Desigur happy
Intrii sus la unelte [ tools ]
si vezi unde ti se salveaza happy
si daca vrei le poti pune pe dextop
Sper ca merge :* si ca reusesti
bafta love struck

Întrebări recente