| qwerty101010 a întrebat:

Ce este instagram? Am auzit ca este o aplicatie, dar la ce foloseste? Cel mai bun raspuns primeste fundita. Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Cameron a răspuns:

Salut, eu folosesc aceasta aplicatie pe Samsung galaxy, este un program pe care il poti folosi modificand pozele tale si pe urma le postezi pe Facebook sau pe oricare alt site de socializare, trebuie sa ai acces la internet. Il recomand, este foarte bun si tare. Bafta sper ca te-am ajutat cu un raspuns bun.

| qwerty101010 explică (pentru Cameron):

Se poate folosi pe orice telefon chiar daca nu are program de operare Android?

| Cameron a răspuns (pentru qwerty101010):

Trebuie sa ai sistem de operare android si functioneaza si pe iphonuri ipoduri doar pe acestea merge. Sper ca te-am ajutat, la alte telefoane nu functioneaza, doar iphonuri cum ziceam si telefoanele cu sistem android.winking

| georgianatdr123 a răspuns (pentru Cameron):

De care Samsung galaxy ai? happy puppy dog eyes

| qwerty101010 explică (pentru georgianatdr123):

N-am Samsung Galaxy

| Cameron a răspuns (pentru georgianatdr123):

Eu am Samsung Galaxy Next este o versiune facuta dupa Samsung Galaxy mini, softul este mai nou dar nu face asa mare diferenta doar ca Galaxy Next nu il gasesti in Romania, eu l-am cumparat din Italia.winking

10 răspunsuri:
| PrincessSophie a răspuns:

Instagram a fost creata de Kevin Systrom si Mike Krieger in 2010, iar din 6 octombrie 2010 este pe App Store. Initial s-au investit 500.000 de dolari, iar saptamana trecuta cele mai recente calcule aratau ca aplicatia valoreaza jumatate de miliard.

Prin Instagram utilizatorii pot aplica diverse filtre foto pozelor pe care le fac cu smartphone-ul sau tableta si apoi le pot posta rapid in diverse retele sociale: Facebook, Twitter, Flickr, Foursquare si Tumblr. Desi mai exista destule aplicatii care fac lucruri similare - Picplz, Path, Camera Awesome sau Hipstamatic - Instagram are mult mai multi useri pentru ca este foarte usor de utilizat si merge extrem de rapid.

| Raptorvitus a răspuns:

Instagram e un site, e ca un Facebook intr-un fel, pui poze acolo si ceilalti le vad, e misto, poti sa cauti pe Google ca sa te mai lamuresti!

| Ionescu_Florena_1990 a răspuns:

Am o intrebare tot despre INSTAGRAM... Cum ii schimb poza de profil?

| qwerty101010 explică (pentru Ionescu_Florena_1990):

Tii apasat pe poza de profil si dupa dai ori "import to facebook" si poza ta de profil de pe facebook o sa fie si la instagram la profil, ori daca nu poti cauta in pozele telefonului si selectezi de acolo. Sper ca te am ajutat. Bafta!

| Madan_Daniel_1998 a răspuns:

Http://socgain.com/? id=1207769 iata aici un link cu un site web care o sa va ajute la acumularea de like-uri si followers