| anonim_4396 a întrebat:

Hei.TPU:*ce parere aveti despre programul 'skype'? as vrea sa-mi fac si eu. dar nu stiu multe despre el... fundahappy

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Este o platforma folosita pentru Videoconferinte, apeluri pe telefoanele fixa/mobile si mesageristica.

| NoSens a răspuns:

Are o prietena si e foarte plictisitor

| s3my a răspuns:

E asemanator messului. E mult mai stabil [ mai putine erori ] si e de preferat cand vine vorba de conferinte video / audio. Nu e asa de impopotonat cu o gramada de IMV-uri / emoticonuri / audible. Skype merge mai mult pe ideea : keep it simple and better tongue

Pe scurt: functional si fara erori.
Dezavantaj: e mult mai folosit yahoo messenger.

Daca ai probleme cu skype, da-mi un mesaj privat si ne descurcam noi cumva.