| MandM04 a întrebat:

Ce parere aveti despre tumblr? Merita sa-mi fac cont?

Răspuns Câştigător
| SerbanElyan a răspuns:

Fa-ti cont. E un site foarte tare, cu o interfata foarte frumoasa, usor de folosit. E un fel de blog dedicat artei... pui gif-uri, poze... un site care serveste foarte bine drept 'album foto'. :3

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mi se pare un site plictisitor si fara rost.Fa-ti un cont sa vezi care-i treaba, n-ai ce pierde, dar o sa renunti la el.

| Furculingură a răspuns:

Măi şi eu eram gen " să îmi tumblr! să îmi fac tumblr! ".
Ok, mi-am făcut, dar în maxim o lună m-am plictisit de el.
Acum depinde de fiecare. Poţi să îţi faci, n-ai ce pierde. Vezi tu după cum ţi se pare, dacă renunţi sau nu.

| Vokii a răspuns:

Daca iti place fotografia, arta sau daca vrei sa te exprimi.da, poti incerca, de ce nu? Cand am intrat prima data pe el, ma gandeam ca nu voi sta niciodata pe acel site, nici nu stiam ce sa fac sau cum sa-mi pun o tema. Daca vrei incearca n-ai nimic de pierdut. happy

| Sociopat a răspuns:

Nu.

| Rakanishuu a răspuns:

Mie nu mi s-a părut cine ştie ce la început. Dar acum, când mi-am făcut, a început să-mi placă. E destul de mişto. Nu pierzi nimic dacă îţi faci. Eu zic că merită.
http://rakanishud.tumblr.com/