| Teddy_6960 a întrebat:

Cum renunt la un animalut din ClubPenguin? am unul albastru si vreau negru. Funda

3 răspunsuri:
| Lolo666 a răspuns:

Daca nu esti membru, poti avea doar puffle albastru sau rosu. Daca esti membru, poti sa iti cumperi cati puffle's vrei de orice culoriwinking

| Alessandro_4870 a răspuns:

Nu ai cum trebuie sal tii eu am 21 de animale

| αnđRα a răspuns:

Poti sa iei animalutul negru doar daca esti membru. daca nu esti, poti sa iei decat rosu si albastru. singura modalitate in care poti sa renunti la el e sa nu il mai hranesti, il lasi asa si pleaca singur. o sa iti vina un mesaj cand a plecat happy bafta