| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Hei >TPUbig grin<
Imi puteti da pose "MARI" De craciun cu brazii sau de craciun sa pun pe desktop
Fuunda
Multumesc!

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai aici cateva! http://www.desktopwallpapers.ro/......apers_001/ succes!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Scrie la google "wallpapers christmas, christmass tree, winter" ş. a. m. d. O seară plăcută happy!

pa, pa.

| yumeee a răspuns:

Pozele alea "MARI" se numesc wallpapere. Cauţi pe google christmas wallpaper şi-ţi găseşte o droaie.

| piktor a răspuns:

De ce ai scris mari intre ghilimele si cu lite mari?
si brazi se scrie doar cu 1 i;

| ileanaadrianastan a răspuns:

Brazii pot fi plantati in curtea blocului sau vilei. Trebuie sa ne straduim sa fim ecologisti, nu crezi la fel?

| Raven_6701 a răspuns:

Http://www.desktopnexus.com/

Cauta si tu aici ce poze vrei(de aia nu ti-am dat eu, ca nu stiam sigur care-ti plac si care nu, asa ca poti sa alegi tu :) )
Pozele sunt mari cat ecranu' deci sper ca te-am ajutat :D

| bianca3 a răspuns:

Buna, id meu este fullbia.Am niste poze cu brazi foarte faine...contacteaza-ma daca le vrei.

Întrebări recente