| TrafalgarLawDăFărst a întrebat:

DAU FUNDA! Am vazut mai demult un film cu o fata blonda care a fost acuzata ca facuse nu stiu ce si a fost dusa la un fel de "centru" unde erau mai multe fete si acolo le invata sa danseze pentru bani.Parca -_-.No si acolo era si nun bucatar cred pe care la omorat aia blonda dupa care toate fetele alea au incercat sa evadeze si parca blonda nu a reusit sa scape -_-. Daca va suna cunoscut plz dati-mi numele.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Filmul in care o fata blonda a fost dusa intr-un centru se numeste ''Sucker Punch''.