| FaraNumePls a întrebat:

Hello

Am vazut mai demult un film a carei actiune se petrecea in Evul Mediu. O tipa a fost acuzată de vrajitorie si trebuia dusă nu mai stiu unde si ucisa. Fata asta pare o persoana buna si victima in aceasta poveste dar la sfarsit isi da masca jos si vedem ca e nu stiu ce diavol laughing
In rolul principal e un actor foarte cunoscut dar imi scapa numele(oricum nu i l am stiut niciodata). Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Season of the Witch sau Black Death

2 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Nu cred căi ăsta dar laughing Valerie and Her Week of Wonders?

| suităr a răspuns (pentru suităr):

Că-i* Doamne