| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celui care are cel mai frumos blog CU STATUSURI NOI SI FRUMOASE despre dragoste, indiferenta, viata etc. puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| DianaDidi95 a răspuns:

Salut, uite niste statusuri scrise de colegii nostri de pe TPU, care mi se par destul de interesante: http://www.tpu.ro/......-funtitsa/
Si mai jos iti voi lasa niste site-uri:

http://sweety-things.weebly.com/

http://statusuribelea.blogspot.com/2008/04/statusuri-interesante.html

http://incaunu.haipa.ro/2007/10/03/statusuri-interesante/

http://emilstudentulminune.wordpress.com/......sa-zicemp/

Stiu mai multe, dar aici sunt doar cateva, daca vrei mai multe lasa-mi id-ul tau printr-un mesaj...a, da.era sa uit, poti intra pe profilul meu si vei gasi acolo la intrebari o intrebare sau doua in care cer statusuri, poti cauta si acolo pentru ca am primit foarte multe frumoase.
Bafta. FUNDA?

| Floriii a răspuns:

Eu nu am blog dar iti las cateva in caz ca iti plac tongue

Imi reviiin putin. incerc s.O iau de la inceput. n.are rost sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit. sau poate nu. nu te iubesc. saw poate. da. dar nu maii conteaza. pa! =]

Haiii sa atiingem limiitele! Sa zambim la cer! Sa ne lipiim buzele! Sa ne lasam mainiile in aer! Sii…sa fie realiitate! Nu iar un viis!

Nu`ti promit nimiic. dar gandeste`te un piiic. Nu ma ai pe miiine. Nu mai ai nimiiic!; x

[Nu`ti dori niciiOdata perfectiiiunea,exiiista defecte dupa care altii innebunesc!

Ma doare lipsa ta.♥

Aud vorbe parsive despre mine. si continua barfa! Da` cand ajunge la mine barfa love struck Isi cere scuze tarfa :]].

♥Daca nu te vad o zi, o saptamana nu am stare.♥

~ Biine, te voi Lasa cu ea! Dar, pe miiine m.aii piierdut deja!

Non stop mana de mana...♥

~ Iara tuu? Iara nOi! Iara vara! Iara nOi dOi! Iara impreuna! Dar…gata? Gata

cu furtuna din suflet? Prea ciudat! Dar accept ideea!:X

. pentru` miine esti heroina! =x dar nu ma omori! =]] ca nu.s dependenta! =p

♥Suntem tot impreuna chiar daca am luat`o pe alt drum.♥

• intelege ca nu vreau 0 relatiie doar de 0 vara`! xD ca inima nu.mi bate doar cand e frumos afara`! =x

~ Mi.as dori sa fim Odata nOi dOi! nOi dOi cu nOi! nOi dOi in dOi! Si tot asa apoi!

Arunca si tu putiiin pamant cand O sa mOr. Siii prefate macar ca O sa iti fiiie dor"

• si cand ziic : sa m0ara mata`! xD nu te. njur! doar imi p0n 0 d0riinta`! =xlaughing

si imi sp0neai ca s0nt c0piilar0asa!; x atunci:iarta.ma dar nu s0nt pregatiita pentru 0 relatiie seri0asa!=x

te-am dat pe spate cu al mew stiiil de copil teriiibil laughing

Fundita?:dpuppy dog eyes`love struck!

| lady_6820 a răspuns:

Si cand vine vorba de iubire spune-i ca ma ai pe mine

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html