| PussicatDolls a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase, despre viata, indiferenta, dragoste, prieteni, orice.

Răspuns Câştigător
| xChocoLat3 a răspuns:

Baby puppy dog eyes, Tell me how can I tell you That I love you more than life. :X:X | I love to be loved by you. | :X

Îi număr pe degete că sunt puţini ca eii. :-J

Nu eşti unic în această lumehee hee Mai sunt mulţi ca tine :-J, Dar ca minehee hee Crede`mă că sunt puţine. :*

Ai fost, eşti şi vei rămâne Eroul ce`l Iubesc love struck
Promite`mi că vei fi şi mâine cel pentru care eu trăiesc. puppy dog eyes

Când nu mai am scăpare, un singur gând mă mai salvează
Că tu exişti acolo, singurul care contează love struck

Nu am uitat că ai fost mereu când mi-a mers greu big hug
De asta te-am declarat "Eroul meu" … love struck

Si iţi spun smug N`are rost :-J. în faţa mea eşti doar un fost.hee hee

Te iubesc! | Ma jur don't tell anyone |

Priveşte`mă in oki spune`mi ce vezi De fapt ce poţi să vezi prin nişte ochi verzi Mă vezi pe mine Am păşit spre altă lume love struck Vezi un copillove struck Vezi copilul din mine love struck

♥ Nu e nevoie de cuvinte Ca să vezi ce simt eu! whistling

● Hai să facem schimb de replici vei vedea ce simt eu! smug

Aş putea spune zeci de mii de cuvinte Să te facă să te simţi mult mai bine rolling eyes Dar degeaba ştiu că nu`I de`ajuns love struck

Eu şi tu suntem perfecţi într`un cadru imperfect! :-x

Şi tot ce am mai frumos e doar din vina ta! ♥

Tu ai să plângi crying Eu am să râd laughing E neplăcut oh go on ştiu! Da` gândeşte`te că a fost invers în trecut! straight face

Îngerii să plângă pentru ultima dată! ♥

♥ Dacă nu o să poţi să`mi dai mai mult te rog să pleci...
Dacă nu o să`mi dai decât atât te rog să pleci...
Să inţelegi...
Că mă atingi cu mâini prea reci... ♥

Încrederea vine cu timpul Da` se pierde`ntr`o secundă şi corabia de vide se scufundă! sigh

Nu pot fi a oricui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui! sigh

Am doar o simplă întrebare…De ce minţeam că suntem unul pentru altul, fără rost straight face, Că de fapt tot ce a fost a fost doar un peisaj anost. sad

E un nou inceput si tot ce am pierdut
E pierdut deja demult si pun punct...

Nu are rost să mă complic pentru nimic
După...atâta timp gândim prea diferit
Tu...să n-ai impresia că s-ar putea schimba ceva :-J.

Are o aura ce te-atrage, whistling
Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace. blushing
E atat de tacuta, don't tell anyone
Misterul iti provoaca o privire pierduta.batting eyelashes

De la distanta pare mica rau, :-J
Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau. big hug
Pentru tine de neatins, blushing
Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins? :X.

Sentimentele nu pot fi puse pe balanţă [-x Nu ne poate despărţii nici`o distanţă :X Suntem suflete pereche mereu in zbor day dreaming Am nevoie de tine, ingeru` meu` păzitoor. :X:X

Hai să uităm de toate Hai să uităm tot ce`a fost Hai să uităm Nu mai are nici`un rost! oh go on
Am avut speranţe, idei şi dezamăgiri Şi din toate astea au rămas doar amintiri! sigh

Totu`I scruum văd acum Nu mai e ok Nu mai e ok Nu mai ştiu ce vreeeii :S

Poate chiar şti ce zic love struck Sau poate`o iei in glumă! oh go on

Dar te rog nu uita puppy dog eyes D` copilaa aia smug Care te iubea love struck Mai mult decât pe oricine altcineva sigh

● E o poveste fără nume şi fără autor! love struck

♥ Uită de tot, uită de tot, Uită de lume de sentimente, de suflete pereche De şoapte la ureche Fii rece! Nu lăsa pe el să te`ntunece love struck

Daca mai vrei spunehee hee.

| Lorenushh a răspuns (pentru xChocoLat3):

Sunt frumoasee:* nu mai ai?happy

| xChocoLat3 a răspuns (pentru Lorenushh):

Ba da big grin...

| Lorenushh a răspuns (pentru xChocoLat3):

Pai nu ne mai dai?happy ade_love_lore daca esti draguta:*

| Lorenushh a răspuns (pentru xChocoLat3):

Imi poti da?happy

11 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Aici sunt cateva http://paolla-love.blogspot.com/......erate.html sper sa-ti placa

| ConnstanntiN a răspuns:

Ceva epic "When life give you a hundred reason to cry show life that you have a thousand reason to smile." si "A warrior does not give up what he loves, he finds the love in what he does..." ma regasesc complet in ele.

| IoanaIoa88 a răspuns:

http://adacristina.wordpress.com/
aici sunt foarte frumoase! sper ca ti.am fost de folos.

| tbc a răspuns:

Sfatul meu e sa traiesti cum vrei sa faci doar ce vrei mai mult ca sigur ca nu scapi cu viata

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute